людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Бердичівської міської ради
КНП ЦПМСД Бердичівської міської ради

Пацієнту первинки

На цій сторінці висвітлено основні поняття про первинну медико-санітарну допомогу.

Кожен громадянин України має право укласти декларацію з самостійно обраним сімейним лікарем (або лікарем педіатром). Декларація надає право на отримання безкоштовного пакета медичної допомоги в медичних закладах, що уклали договора з Національною систомою здоров'я України, по електронним направленням від сімейного лікаря. В електронній системі охорони здоров'я формується електронна медична картка пацієнтата в якій реєструються всі контакти лікарів з пацієнтом. Туди записуються причини звернення, діагнози, призначення, процедури, спостереження, госпіталізації і т.п. Умови надання медичних послуг контролюються Національною службою здоров'я України по електронним базам ЕСОЗ.

Пацієнт нашого закладу може отримати доступ до своєї електронної медичної картки. Для цього потрібно:

1. зареєструватись в медичній інформаційній системі, в якій працює наш заклад, за посиланням МІС Health24 - Медичний сервіс для лікарів і пацієнтів в м. БЕРДИЧІВ і по всій Україні - Медична інформаційна система для державних і приватних ЗОЗ з можливістю роботи eHealth і НСЗУ.
  2. Створити ОНЛАЙН запис на прийом до свого сімейного лікаря. Лікар має можливість побачити його профіль в МІС.
  3. Попросити сімейного лікаря об'єднати в МІС електронну медичну картку з профілем пацієнта.