Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Бердичівської міської ради
КНП ЦПМСД Бердичівської міської ради

Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава.

Шановні мешканці міста Бердичів!

Центр первинної медико-санітарної допомоги Бердичівської міської ради зичить Вам доброго здоров’я та доводить до Вашого відома, що частина наших лікарів вже завершила набір пацієнтів. Запрошуємо Вас вибрати собі лікаря з нижче наведеного списка та заключити декларацію.

СПИСОК

лікарів, що продовжують набір пацієнтів

Прізвище Ім’я По-батькові (фотографія)

Кваліфікація

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 (вул.Одеська 38/2)

1. Заровецька Юлія Миколаївна

Сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 6 років

2. Рибаченко Ольга Вікторівна

Сімейний лікар, вища категорія, стаж 31 рік

3. Цівінський Казимир Йосипович

Сімейний лікар, вища категорія, стаж 32 роки

4. Яременко Іван Володимирович

Сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж. 8 років

5. Толмачова Катерина Олексіївна

Лікар педіатр, вища категорія, стаж 42 роки

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №2 (вул. Бистрицька,22)

1 Підвисоцька Інна Олександрівна

Сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 6 років

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3 (вул.Житомирська, 113)

1. Брюханова Анастасія Олексіївна

Сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 3 роки

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 (вул.Червона, 14)

1.

Чекаємо виходу лікаря з декретної відпустки.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 (вул.Богунська, 22)

1. Бортюк Наталія Дмитрівна

Сімейний лікар, перша категорія, стаж 44 роки

1. Симоненко Олена Миколаївна

Лікар педіатр, стаж 10 років

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №6 (вул.Житомирська, 44/2)

1. Голуб Світлана Петрівна

Сімейний лікар, перша категорія, стаж 20 років

2. Горохова Лариса Володимирівна

Сімейний лікар, перша категорія, стаж 48 років

3. Мельник Лариса Анатоліївна

Сімейний ліка, вища категорія, стаж 30 років

4. Семенюк Олена Валентинівна

Сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 3 роки

5. Велих Юлія Василівна

Лікар педіатр, лікар-спеціаліст, стаж 7 років

6. Христенко Лідія Іванівна

Лікар педіатр, вища категоря, стаж 43 роки

7. Шалига Надія Георгіївна

Лікар педіатр, вища категорія, стаж 24 роки

8. Шишкіна Ольга Григорівна

Лікар педіатр, вища категорія, стаж 26 років

Вибір лікаря відбувається за бажанням пацієнта, а не місцем реєстрації чи проживання.

Декларація не підписується "раз і назавжди": у будь-який момент пацієнт може укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Однак лікар може відмовити в підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 тисячі, педіатр – 900.

Для заключення декларації:

1. Пацієнт має звернутися до лікаря, з яким він хоче підписати декларацію. З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо людина підписує декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то треба взяти також свідоцтво про народження дитини.

2. Дані та контактний телефон пацієнта внесуть у систему "Електронне здоров'я".

Декларації укладаються виключно в електронній формі – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Щоб пересвідчитись, що декларацію підписує реальна людина і унеможливити будь-які спроби шахрайства, вводиться підтвердження за допомогою СМС-коду, який надходить на номер мобільного телефону пацієнта. Якщо у пацієнта немає мобільного, для підтвердження уповноважена особа медзакладу сфотографує чи відсканує оригінали його документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі.

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи "Електронне здоров'я" примірник декларації для перевірки. Пацієнту слід уважно перевірити усі свої дані. Якщо там будуть помилки, слід сказати про це уповноваженій особі медзакладу.

4. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи "Електронне здоров'я" ще один примірник декларації. Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.

5. Пацієнт підписує два примірники декларації. Один із примірників залишається у нього, інший – у медзакладу.

6. Уповноважена особа медзакладу (лікар) накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему "Електронне здоров'я".

Якщо людина потребує негайного втручання, лікар може надати ургентну допомогу незалежно від того, чи підписав пацієнт декларацію.

Лікар не зобов’язаний надавати первинну медичну допомогу пацієнту, який відмовляється підписувати декларацію. Оскільки лікарі первинної допомоги отримують гроші тільки за тих пацієнтів, які обрали їх своїми лікарями і підписали декларацію, можуть виникнути складності з отриманям доступної медичної допомоги без підписаної декларації.

Бережіть себе!