Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Бердичівської міської ради
КНП ЦПМСД Бердичівської міської ради

Декларація

Кожен громадянин України може обрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі первинної ланки, а гроші за медичне обслуговування заплатить держава.


Шановні мешканці міста Бердичів!

 

Центр первинної медико-санітарної допомоги Бердичівської міської ради зичить Вам доброго здоров’я та доводить до Вашого відома, що частина наших лікарів вже завершила набір пацієнтів. Запрошуємо Вас вибрати собі лікаря з нижче наведеного списка та заключити декларацію.

СПИСОК

лікарів, що продовжують набір пацієнтів

Прізвище Ім’я По-батькові (фотографія)

Кваліфікація

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 (вул.Одеська 38/2)

1. Рибаченко Ольга Вікторівна

Сімейний лікар, вища категорія, стаж 32 роки

2. Толмачова Катерина Олексіївна

Лікар педіатр, вища категорія, стаж 43 роки

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №2 (вул. Бистрицька,22)

1 Маліванчук Юлія Леонідівна

Лікар педіатр, лікар-спеціаліст, стаж 3 роки

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3 (вул.Житомирська, 113)

1. Брюханова Анастасія Олексіївна

Сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 4 роки

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 (вул.Червона, 14)

1. 

Чекаємо виходу лікаря з декретної відпустки.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 (вул.Богунська, 22)

1. Симоненко Олена Миколаївна

Лікар педіатр, стаж 11 років

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №6 (вул.Житомирська, 44/2)

1. Горохова Лариса Володимирівна

Сімейний лікар, перша категорія, стаж 49 років

2. Длугаш Анастасія Костянтинівна

Сімейний лікар, лікар-спеціаліст, стаж 2 роки

3. Романович Тетяна Михайлівна

Лікар терапевт, вища категорія, стаж 30 років

4. Шишкіна Ольга Григорівна

Лікар педіатр, вища категорія, стаж 27 років

Вибір лікаря відбувається за бажанням пацієнта, а не місцем реєстрації чи проживання. 

Декларація не підписується "раз і назавжди": у будь-який момент пацієнт може укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Однак лікар може відмовити в підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 тисячі, педіатр – 900.

Для заключення декларації:

1. Пацієнт має звернутися до лікаря, з яким він хоче підписати декларацію. В час пандемії бажано скоротити відвідування лікаря. Тому можете зателефонувати обраному лікарю в його робочий час (згідно графіка) та домовитись про зручний варіант укладення декларації без відвідування амбулаторії. Можлива передача фотокопій документів електронною поштою, в чаті VIBER, або іншим зручним доступним способом.

  • Для підписання декларації з дорослим пацієнтом лікарю потрібно мати оригінали документів пацієнта: паспорт, податковий номер. Також потрібен мобільний телефон пацієнта через який будуть надходити СМС-повідомлення, якими підтверджується згода пацієнта на співпрацю саме з цим лікарем.
  • Для підписання декларацї дитини до 14 років з педіатром чи сімейним лікарем потрібно свідоцтво про народження дитини та податковий номер дитини, документи та телефон одного з батьків, також необхідно фотокопію свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків в форматі JPEG для прикріплення до заявки на деклараціє в медичній інформаційнії системі. 

2. Дані та контактний телефон пацієнта внесуть у систему "Електронне здоров'я".

Декларації укладаються виключно в електронній формі – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Щоб пересвідчитись, що декларацію підписує реальна людина і унеможливити будь-які спроби шахрайства, вводиться підтвердження за допомогою СМС-коду, який надходить на номер мобільного телефону пацієнта. Якщо у пацієнта немає мобільного, для підтвердження уповноважена особа медзакладу сфотографує чи відсканує оригінали його документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі.

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи "Електронне здоров'я" примірник декларації для перевірки. Пацієнту слід уважно перевірити усі свої дані. Якщо там будуть помилки, слід сказати про це уповноваженій особі медзакладу. 

4. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи "Електронне здоров'я" ще один примірник декларації. Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.

5. Пацієнт підписує два примірники декларації. Один із примірників залишається у нього, інший – у медзакладу.

6. Уповноважена особа медзакладу (лікар) накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему "Електронне здоров'я".

Якщо людина потребує негайного втручання, лікар може надати ургентну допомогу незалежно від того, чи підписав пацієнт декларацію.

Лікар не зобов’язаний надавати первинну медичну допомогу пацієнту, який відмовляється підписувати декларацію. Оскільки лікарі первинної допомоги отримують гроші тільки за тих пацієнтів, які обрали їх своїми лікарями і підписали декларацію, можуть виникнути складності з отриманям доступної медичної допомоги без підписаної декларації.

Бережіть себе!