A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Бердичівської міської ради
КНП ЦПМСД Бердичівської міської ради

Декларація

Кожен громадянин України може обрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі первинної ланки, а гроші за медичне обслуговування заплатить держава.


 

Шановні мешканці міста Бердичів!

 

Центр первинної медико-санітарної допомоги Бердичівської міської ради зичить Вам доброго здоров’я та доводить до Вашого відома, що з січня 2024 року припиняють роботу в нашому закладі лікарі:

1. Заровецька Ю.М. - амбулаторія №1 (Червона гора);

2. Айб А.О. - амбулаторія №4 (Сахарний)

3. Сончківська О.М. - амбулаторія №5 (Стоматполіклініка)

Запрошуємо Вас вибрати собі лікаря з нижче наведеного списка та заключити декларацію.

 

○ амбулаторія 1:

Шульга Віра Сергіївна

 

○ амбулаторія 2:

Бондар Аліса Олександрівна

Ткачук Лариса Антонівна (педіатр)

 

○ амбулаторія 3:

Брюханова Анастасія Олексіївна

 

○ амбулаторія 4:

Козярук Владислав Олександрович

 

○ амбулаторія 5:

Горнович Юлія Петрівна

Буба Наталія Вячеславівна 

 

○ амбулаторія 6:

Юрченко Дарина Василівна

Голуб Світлана Петрівна

 

Раді і надалі бачити вас в нашому закладі та надавати медичну допомогу всім нашим пацієнтам!

Міцного здоров’я та мирного неба!

 

Вибір лікаря відбувається за бажанням пацієнта, а не місцем реєстрації чи проживання. 

Декларація не підписується "раз і назавжди": у будь-який момент пацієнт може укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Однак лікар може відмовити в підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 тисячі, педіатр – 900.

Для заключення декларації:

1. Пацієнт має особисто звернутися до лікаря, з яким він хоче підписати декларацію. Декларація укладається тільки з ідентифікованою особою. Ідентифікація пацієнта при укладанні декларації проводиться виключно по оригіналам документів, що посвідчують особу. Тому онлайн укладення декларації не передбачено електронною системою охорони здоров'я. 

  • Для підписання декларації з дорослим пацієнтом лікарю потрібно надати оригінали документів пацієнта: паспорт (або документ що його заміняє: Тимчасове посвідчення громадянина України; Посвідка особи, яка потребує додаткового захисту; Посвідчення на постійне проживання в Україні; Посвідчення біженця; Посвідка на проживання), податковий номер. Також потрібен мобільний телефон пацієнта через який будуть надходити СМС-повідомлення, якими підтверджується згода пацієнта на співпрацю саме з цим лікарем.
  • Для підписання декларацї дитини до 14 років з педіатром чи сімейним лікарем потрібно надати свідоцтво про народження дитини та податковий номер дитини, документи та телефон одного з батьків. Фотокопію свідоцтва про народження дитини та паспорта одного з батьків прикріпляється до заявки на деклараціє в медичній інформаційнії системі. 

2. Дані та контактний телефон пацієнта внесуть у систему "Електронне здоров'я".

Декларації укладаються виключно в електронній формі – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Щоб пересвідчитись, що декларацію підписує реальна людина і унеможливити будь-які спроби шахрайства, вводиться підтвердження за допомогою СМС-коду, який надходить на номер мобільного телефону пацієнта. Якщо у пацієнта немає мобільного, для підтвердження уповноважена особа медзакладу сфотографує чи відсканує оригінали його документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі.

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи "Електронне здоров'я" примірник декларації для перевірки. Пацієнту слід уважно перевірити усі свої дані. Якщо там будуть помилки, слід сказати про це уповноваженій особі медзакладу. 

4. Якщо все правильно, уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи "Електронне здоров'я" ще один примірник декларації. Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.

5. Пацієнт підписує два примірники декларації. Один із примірників залишається у нього, інший – у медзакладу.

6. Уповноважена особа медзакладу (лікар) накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему "Електронне здоров'я".

Якщо людина потребує негайного втручання, лікар може надати ургентну допомогу незалежно від того, чи підписав пацієнт декларацію.

Лікар не зобов’язаний надавати первинну медичну допомогу пацієнту, який відмовляється підписувати декларацію. Оскільки лікарі первинної допомоги отримують гроші тільки за тих пацієнтів, які обрали їх своїми лікарями і підписали декларацію, можуть виникнути складності з отриманям доступної медичної допомоги без підписаної декларації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора